NOWOŚĆ ! Piłka Select Maxi Grip | Trimona.pl – sklep z akcesoriami, odzieżą, oraz chemią do piłki ręcznej.
Sklep
maxi_grip_blue_yellow

NOWOŚĆ ! Piłka Select Maxi Grip

165,00zł

  • Nowo opracowana piła ręczna dla młodzieży z wyjątkowo lepką powierzchnią, zapewniającą doskonały uchwyt wokół piłki bez potrzeby stosowania żywicy.
  • Powierzchnia jest lepka przy chwytaniu piłki, lecz po jej wypuszczeniu ręce pozostają czyste, bez śladów kleju, a piłka nie pozostawia śladów na dłoniach ani na podłożu w obiektach sportowych.
  • Pod osłoną piłki znajdują się dobrze znane i wysoko cenione właściwości charakterystyczne dla marki SELECT.
  • Piłka jest wykonana z miękkiego i wytrzymałego elastomeru HPU, a po starciu się kleistej powłoki zawodnik wciąż dysponuje wysokiej jakości piłką ręczną.
  • Testowana przez firmę SGS – nie zawiera substancji szkodliwych.
  • EHF-APPROVED
  • ROZM 3, 2, 1, 0

MAXI GRIP

Piłka SELECT Maxi Grip oferuje całkowicie nowe właściwości piłki ręcznej w związku z wyjątkowo lepką powierzchnią, która zapewnia doskonały uchwyt wokół piłki bez potrzeby korzystania z żywicy. Piłka spełnia główne wymagania stawiane przez trenerów i piłkarzy z każdej grupy wiekowej, a także wymaga mniejszego nakładu pracy podczas czyszczenia podłogi po meczu.

Powierzchnia piłki Maxi Grip jest lepka przy chwytaniu piłki, lecz po jej wypuszczeniu ręce pozostają czyste, bez śladów kleju. Maxi Grip jest rozwiązaniem nie pozostawiającym śladów na dłoniach ani na podłożu, co daje zawodnikom, którym nie wolno używać żywicy (np. dzieciom, młodzieży i zawodnikom grającym w halach, gdzie obowiązuje zakaz używania żywicy) szansę grania piłką o klejącej powierzchni.

Lepka powierzchnia podnosi dynamikę meczu, ponieważ piłka Maxi Grip pozwala na lepszą grę piłką i szybsze tempo gry. Lepki chwyt jest także korzystny np. dla obrotowego, który zwykle otrzymuje piłkę w szybkich, gęstych rzutach, a także do ćwiczenia skomplikowanych umiejętności wykańczania piłki np. poprzez obserwację profesjonalnych zawodników przez dzieci.

Piłka SELECT Maxi Grip może również stanowić alternatywę dla zawodników, którzy zwykle używają żywicy do piłki, jednak gdy powierzchnia piłki stanie się wilgotna np. z powodu wody lub potu, efekt lepkości jest obniżony.

Czyszczenie piłki ręcznej SELECT Maxi Grip jest proste i należy je wykonywać delikatnie. Delikatne przetarcie wilgotną szmatką usuwa wszelkie zabrudzenia z powierzchni. Lepkość powraca natychmiast po wyschnięciu piłki. W celu jak najdłuższego zachowania zdolności klejenia ważne jest, aby czyścić piłkę delikatnie. Po dłuższych czasie użytkowania podczas treningu i gry lepkość piłki zmniejsza się.

Pod osłoną piłki ręcznej Maxi Grip znajdują się dobrze znane i wysoko cenione właściwości charakterystyczne dla marki SELECT. Podstawowa piłka Maxi Grip, dobrze sprawdzająca się jako piłka meczowa i treningowa, jest wykonana z termoplastycznego elastomeru HPU i dostępna w czterech rozmiarach. Po pewnym okresie kleista powłoka ściera się, lecz zawodnik wciąż dysponuje wysokiej jakości piłką ręczną.

Piłka jest całkowicie bezpieczna i przeszła testy na obecność substancji szk dliwych przeprowadzone przez SGS (jedną z największych na świecie firm zajmujących się badaniami i certyfikacją).

Piłka jest dostarczana w wyjątkowym worku, który pozwala zachować lepkość piłki jak najdłużej.

Dodatkowe informacje

Rozmiar

0, 1, 2, 3

Recenzje

Na razie brak recenzji produktów.

Bądź pierwszym recenzentem “NOWOŚĆ ! Piłka Select Maxi Grip”